Google OAuth Login (8.x-9.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Locale
fa: بومی سازی

en: Width
fa: عرض

en: Online
fa: برخط

en: Google
fa: گوگل

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Offline
fa: آفلاین

en: About
fa: درباره
