Google OAuth Login (8.x-9.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Width
km: ទទឹង

en: Online
km: លើ​បណ្ដាញ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: About
km: អំពី
