Google OAuth Login (8.x-9.4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Online
kn: ಆನ್‌ಲೈನ್ ಇದ್ದೇನೆ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Offline
kn: ಆಫ್‌ಲೈನ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
