Google OAuth Login (8.x-9.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Locale
pt: Localização

en: Width
pt: Largura

en: Online
pt: Ligado

en: Blocks
pt: Blocos

en: About
pt: Sobre
