Google OAuth Login (8.x-9.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Locale
ta: இடத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Online
ta: இயக்கத்தில் இருக்கிறது

en: Blocks
ta: பகுதி

en: About
ta: பற்றி
