Google OAuth Login (8.x-9.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Locale
th: ภาษา

en: Width
th: ความกว้าง

en: Online
th: ออนไลน์

en: Blocks
th: บล็อค

en: About
th: เกี่ยวกับ
