Google OAuth Login (8.x-9.4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Locale
tr: Yerelleştirme

en: Width
tr: Genişlik

en: Online
tr: Çevrim içi / Yayında

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Offline
tr: Çevrim dışı

en: About
tr: Hakkında
