Google OAuth Login (8.x-9.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Client ID
de: Client-ID

en: Locale
de: Spracheinstellung

en: Width
de: Breite

en: Access Type
de: Zugangstyp

en: Blocks
de: Blöcke

en: About
de: Über

en: Status Report
de: Statusbericht

en: Button Text
de: Button-Text

en: Google Login
de: Google-Anmeldung
