Google OAuth Login (8.x-9.5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Locale
es: Regionalización

en: Width
es: Ancho

en: Online
es: Conectado

en: Blocks
es: Bloques

en: Offline
es: Desconectado/a

en: About
es: Acerca de

en: Status Report
es: Informe de estado
