Google OAuth Login (8.x-9.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Width
fi: Leveys

en: Online
fi: Sivusto on käytössä

en: Blocks
fi: Lohkot

en: About
fi: Tietoja
