Google OAuth Login (8.x-9.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Locale
is: Staðfærsla

en: Width
is: Breidd

en: Online
is: Tengdir

en: Blocks
is: Blokkir

en: About
is: Um
