Google OAuth Login (8.x-9.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Locale
ja: ロケール

en: Width
ja: 幅

en: Online
ja: オンライン

en: Access Type
ja: アクセスタイプ

en: Blocks
ja: ブロック

en: Offline
ja: オフライン

en: About
ja: アバウト
