Google OAuth Login (8.x-9.5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Locale
lv: Lokāle

en: Width
lv: Platums

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Blocks
lv: Bloki

en: Offline
lv: Nav tiešsaistē

en: About
lv: Par
