Google OAuth Login (8.x-9.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Locale
pl: Język

en: Width
pl: Szerokość

en: Online
pl: Włączona

en: Access Type
pl: Typ dostępu

en: Blocks
pl: Bloki

en: Offline
pl: Niedostępny

en: About
pl: O stronie
