Google OAuth Login (8.x-9.6) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Locale
ca: Local

en: Width
ca: Amplada

en: Online
ca: En línia

en: Blocks
ca: Blocs

en: Offline
ca: Desconnectat

en: About
ca: Detalls
