Google OAuth Login (8.x-9.6) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Locale
hu: Honosítás

en: Width
hu: Szélesség

en: Access Type
hu: Hozzáférés típusa

en: Blocks
hu: Blokkok

en: About
hu: Leírás

en: Button Text
hu: Gombfelirat

en: Button Size
hu: Gomb mérete
