Google OAuth Login (8.x-9.8) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Locale
cs: Lokalizace

en: Width
cs: Šířka

en: Blocks
cs: Bloky

en: About
cs: Popis

en: Button Text
cs: Text tlačítka
