Google OAuth Login (8.x-9.8) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Locale
fr: Paramètre régional

en: Width
fr: Largeur

en: Online
fr: En ligne

en: Access Type
fr: Type d'accès

en: Blocks
fr: Blocs

en: Offline
fr: Hors ligne

en: About
fr: À propos

en: Button Text
fr: Texte du bouton
