Google OAuth Login (8.x-9.8) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Width
hr: Širina

en: Online
hr: Umreženo

en: Blocks
hr: Blokovi

en: About
hr: Opis
