GoogleMap Block (3.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Map
ar: خريطة

en: About
ar: حول
