GoogleMap Block (3.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
