GoogleMap Block (3.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
