GoogleMap Block (3.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Map
ca: Mapa

en: About
ca: Detalls
