GoogleMap Block (3.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Map
da: Knyt

en: About
da: Om

en: Map Height
da: Korthøjde
