GoogleMap Block (3.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Map
el: Χάρτης

en: About
el: Περί
