GoogleMap Block (3.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Map
fi: Kartta

en: Address list
fi: Osoitelista

en: About
fi: Tietoja
