GoogleMap Block (3.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Map
gl: Mapa

en: About
gl: Información
