GoogleMap Block (3.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Map
gu: નકશો

en: About
gu: વિશે
