GoogleMap Block (3.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Map
he: מפה

en: About
he: אודות
