GoogleMap Block (3.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: About
hr: Opis
