GoogleMap Block (3.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Map
hy: Քարտեզ
