GoogleMap Block (3.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Map
it: Mappa

en: About
it: Informazioni
