GoogleMap Block (3.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Map
ja: 地図

en: Address list
ja: 住所一覧

en: About
ja: アバウト

en: Map Height
ja: 地図の高さ
