GoogleMap Block (3.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: About
jv: Ngenani
