GoogleMap Block (3.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: About
km: អំពី
