GoogleMap Block (3.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: About
ku: دەربارە
