GoogleMap Block (3.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Address list
lt: Adresų sąrašas

en: About
lt: Apie
