GoogleMap Block (3.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Map
lv: Karte

en: About
lv: Par
