GoogleMap Block (3.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: About
ne: बारेमा
