GoogleMap Block (3.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: Map
fa: نقشه

en: About
fa: درباره
