GoogleMap Block (3.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Map
ro: Hartă

en: Address list
ro: Listă adrese

en: About
ro: Despre
