GoogleMap Block (3.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Map
ru: Карта

en: Address list
ru: Список адресов

en: About
ru: Информация
