GoogleMap Block (3.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Map
sk: Mapa

en: Address list
sk: Zoznam adries

en: About
sk: Informácie o
