GoogleMap Block (3.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: About
sl: O modulu
