GoogleMap Block (3.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Map
sv: Karta

en: About
sv: Om

en: Map Settings
sv: Kartinställningar
