GoogleMap Block (3.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Map
th: แผนที่

en: About
th: เกี่ยวกับ
