GoogleMap Block (3.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Map
tr: Harita

en: About
tr: Hakkında

en: Location Name
tr: Konum Adı
