GoogleMap Block (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Map
az: Xəritə
