GoogleMap Block (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Map
et: Kaart
