Google Maps Instances (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες
